Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Rezervovat ubytování Rezervovat stůl v restauraci

Spolupráce s námi a kontakty

V případě, že jste provozovatelem zařízení cestovního ruchu nacházejícího se v turistickém regionu Jižní Morava, dosud s námi nespolupracujete a máte zájem to změnit, navštivte naše administrační rozhraní, pomocí kterého máte možnost aktualizovat a doplňovat veškeré informace. Pokud prozatím nedisponujete přístupovými údaji, je možné si je zde nechat zaslat, případně zde můžete využít možnosti nové registrace. Portál je vytvořen a provozován na informačním a rezervačním systému CZeCOT.

Restu.cz logoRezervační systém restaurací

Od roku 2015 je ve spolupráci s portálem Restu.cz provozován rezervační systém pro restaurace. Restaurace zapojené do tohoto systému se automaticky objeví na stránce s nabídkou restaurací s možností rezervace. Ostatní restaurace mohou kontaktovat provozovatele - více informací naleznou zde.

Rezervační systém ubytovacích služeb

V rámci stránek tohoto portálu je  v od roku 2009 realizován a rozvíjen projekt Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava na zavedení rezervačního systému cestovního ruchu na území Jižní Moravy (včetně celého území Slovácka bez území Zlínska), který na základě výběrového řízení realizuje společnost World Media Partners, s.r.o.. Cílem je zavést rezervační systém, který bude fungovat v maximální možné míře v režimu online, tzn. že návštěvníci nebudou muset kontaktovat jednotlivá ubytovací zařízení se svým požadavkem, ale zjistí aktuální disponibilitu pokojů a lůžek snadno a rychle přímo na uvedených portálech. Rezervační systém je nasazen také na turistickém portálu Krajského úřadu JMK www.jizni-morava.cz a webových stránkách dalších afilačních partnerů.

Spolupráce pro ubytovatele

Zapojení ubytovacích zařízení do tohoto rezervačního systému je bezplatné, tedy bez jakýchkoliv vstupních či paušálních poplatků. Je účtována 10% provize ze zprostředkovaného a zrealizovaného obchodu (provize bude vypočtena ze základu ceny bez DPH a bude k němu připočtena platná sazba DPH).

Naším záměrem je v případě zájmu o spolupráci o propojení na aktuálně používaný recepční systém daného ubytovacího zařízení tak, aby aktuální údaje o obsazenosti byly přenášeny automaticky. Cílem je vám přinášet nové obchody a nikoliv vám přidělávat práci se zadáváním obsazenosti do dalšího systému.

Pořadí ve výsledku vyhledávání ubytování na portálu je určováno vypočtenou cenou odpovídající zadanému požadavku (termínu, počtu osob/pokojů apod.) a nelze jej jinak ovlivnit (např. nabídnutou výší provize).

Logo PrevioUbytovací zařízení mohou být zapojena do rezervačního systému Jižní Moravy prostřednictvím systému Previo. V tomto případě je nezbytné si vzájemně přes administraci spolupráci potvrdit (viz níže uvedený postup).

Jak s námi spolupracovat v rezervačním systému:

 • Jste zapojeni do systému Previo - prověřte, zda-li máte aktivovánu spolupráci s portálem Jizni-Morava.info (v menu Nastavení -> Previo partneři). Před aktivací zvažte, zda-li vaši ubytovací kapacitu nenabízet v režimu online, čímž od nás získáte více zprostředkovaných rezervací (online kapacity jsou nabízeny prioritně). Pro nastavení online režimu je třeba v administraci Previa:
  • licence PRO/LITE - v menu vyberte položku Nastavení ->Ceny a klikněte na odkaz Online rezervace a zaškrtněte checkbox (zde manuál) a a udržujte aktuální Plachtu rezervací
   nebo
   v menu vyberte položku Nastavení ->Ceny  a nastavte individuální kontingenty (zde manuál)
  • licence CONNECT - v menu vyberte položku Nastavení ->Ceny a klikněte na odkaz Online rezervace a zaškrtněte checkbox (zde manuál) a udržujte aktuální Pokoje k prodeji v menu Ceny > Obsazenost
 • Máte vlastní recepční software a nejste zapojeni do systému Previo - zapojte se do systému Previo, kde vaši kapacitu můžete nabízet v režimu online nebo offline. Pro recepční systémy Mefisto, Agnis a Pato Foms je možné provést automatizované propojení a obsazenost nebude muset ručně aktualizovat.
 • Nemáte vlastní recepční software - využijte možnosti Previa jako recepčního softwaru a aktivujte spolupráci s naším portálem. Ke garanci přijímaných rezervací si sami nastavíte vlastní storno a platební podmínky: od platby předem, přes garanci platební kartou až po vlastní platební bránu.

Spolupráce pro infocentra a turistické atraktivity

Rádi bychom, aby do možnosti provádění rezervací byla zapojena i turistická informační centra, památky a jiné turistické atraktivity prostřednictvím tzv. afilačního programu. Každému spolupracujícímu spolupracujícímu subjektu zaplatíme polovinu ze získané provize ze zprostředkovaného a realizovaného obchodu. Ta se pohybuje ve výši od 3 do 4 %.

Možnosti spolupráce jsou následující (jednotlivé varianty lze kombinovat):

 • na webové stránky umístíte ikonku portálu a veškeré rezervace, které zrealizují návštěvníci, kteří se na portál prokliknou (včetně zaměstnanců), budou započítány vám!
 • do svých webových stránek vložíte kód, který vám poskytneme, na vašich stránkách se pak budou zobrazovat upoutávky na smluvní ubytovací zařízení ve vašem městě či včetně jeho okolí - po kliku na ně je bude možné rezervovat
 • do svých webových stránek vložíte kód, který vám poskytneme, na vašich stránkách pak bude zobrazen formulář pro vyhledání ubytování v zadaném místě a v požadovaném termínu, výsledek se zobrazí v rámci vašich stránek stejně jako na www.jizni-morava.info/ubytovani

Návštěvník, který se proklikne, se počítá jako afilovaný časově neomezeně do doby, než uzavře prohlížeč (technologicky se nepoužívají cookies ale session).

V případě zájmu o spolupráci, vyplňte níže uvedený formulář:

Informační centrum / turistická atraktivita
Provozovatel
 • pracovníci infocentra / turistické atraktivity budou moci rezervovat ubytování na portálu Jizni-Morava.info pro celé území jižní Moravy
 • návštěvníci našich webových stránek budou moci rezervovat ubytování:
Opište výše uvedený kód

Povinné údaje jsou vyznačeny pomocí znaku *