Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Rezervovat ubytování Rezervovat stůl v restauraci

Chalupa u Želetavky - chata / chalupa k pronájmu - Lubnice

Lubnice 53, 671 07 Lubnice

V Jihomoravském kraji v okrese Znojmo se v malé obci jménemLubnice, přímo u řeky Želetavky, nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie. V překrásné přírodě naleznete pohodu, relaxaci i zábavu. Obec Lubnice je příhraniční oblast v turisticky atraktivním Podyjí. První zmínky o této obci sahají do roku 1345, kdy markrabě Karel udělil lénem Jindřichovi z Waldsee tuto... celý popis

V Jihomoravském kraji v okrese Znojmo se v malé obci jménemLubnice, přímo u řeky Želetavky, nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie. V překrásné přírodě naleznete pohodu, relaxaci i zábavu.
Obec Lubnice je příhraniční oblast v turisticky atraktivním Podyjí. První zmínky o této obci sahají do roku 1345, kdy markrabě Karel udělil lénem Jindřichovi z Waldsee tuto vesničku. Do roku 1849 náležela Lubnice k panství Bítov. V obci byla postavena školní budova v roce 1932 a slouží dodnes.
Chalupa je připravena Vám nabídnout jedinečnost a zábavu. Je zde pro vás připraven venkovní bazén (7x3,5m, hloubka 1,4m) , zahradní posezení, pískoviště pro děti, travnaté hřiště na badminton či volejbal, trampolína. Přímo u chalupy se nalézá řeka Želetavka, u které můžete pozorovat krásu přírody a vnímat její proud. Kousek od chalupy je možné navštívit školní hřiště, kde si můžete zahrát fotbal. Okolí je vynikající pro turisty, cyklisty i houbaře a nabízí mnoho památek a turisticky zajímavých míst. Můžete navštívit i nedalekou jízdárnu a vychutnat si jízdu v sedle. Přístup zvířat do objektu je možný.

Telefon: 734 144 133
E-mail: alexandr.puca@pragueapart.cz
Web: jedemenachalupu.cz/#utm_sourc...
GPS: 48°56'17.27"N 15°36'44.6"E
409 m nad mořem


Zpět na informace o objektu
Souřadnice: 
 
 

Informace

Kategorie
  • chata / chalupa k pronájmu
    celoroční provoz
Kapacity 3 pokoje cena od 2857.14 Kč
10 lůžek
Check-in 15:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 10:00

Dostupnost

Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • mezinárodní: Brno Tuřany (82 km), Vídeň (115 km), Blue Danube (118 km)
  • vnitrostátní: Jindřichův Hradec (52 km), Jihlava (54 km), Křižanov (60 km)
  • plocha pro sportovní létající zařízení (SLZ): Dačice (19 km), Třebíč (36 km), Miroslav (50 km)